ZIEDU VEIKALS

Mēs izceļamies:

 • Lielākā ziedu pušķu un kompozīciju izvēle internetā – jums būs daudz iespēju, no kā izvēlēties;
 • Mūsu apmierinātajiem klientiem ir veiktas desmitiem tūkstošu ziedu piegādes – varat paļauties uz mums tāpat kā to dara tūkstošiem mūsu pastāvīgo un jauno klientu;
 • Regulāri tiek veidoti jauni ziedu izkārtojumi un buķetes – vienmēr būs kaut kas jauns, ko izvēlēties;
 • Laiku pa laikam tiek ieviestas jaunas opcijas, piemēram, ziedu un dāvanu komplekti – mīkstās rotaļlietas, saldumi, smaržas utt. – ko varat pasūtīt, iepriecinot saņēmēju vēl ērtākā un vieglākā veidā;
 • Piedāvājam, mūsuprāt, ziedus un dāvanas, kurām piemīt elegance – jebkura ziedu kompozīcija un dāvana apmierinās saņēmēju;
 • Ziedu un dāvanu piedāvājums ir pieskaņots gadalaikam un piegādes vietai – pēc iespējas vēlamies izvairīties no nevajadzīgām problēmām un neērtībām pasūtījumu izpildē.
 • Pieredzējušu floristu un klientu apkalpošanas un piegādes komanda ir vienmēr gatavi jūs apkalpot – garantējam, ka būsiet apmierināts ar mūsu sniegumu.

Noteikumi, nosacījumi un instrukcijas ziedu un dāvanu piegādei

ZIEDU VEIKALS vienmēr gatavs par jums parūpēties, lai jūsu radinieki, draugi, mīļotie un biznesa partneri būtu patīkami pārsteigti ar ziedu buķeti un dāvanu jebkurā vietā Latvijā. ZIEDU VEIKALS ir viena no populārākajām ziedu kompānijām internetā Latvijā ar plašāko un visrūpīgāk izstrādāto elegantu ziedu un dāvanu piedāvājumu.

Ziedu un dāvanu piegādei izmantojam visu iespējamo – mums ir svarīgi, lai jūsu ziedi sasniedz saņēmēju pēc iespējas ātrākā laikā un nevainojamā stāvoklī!

Ziedu un dāvanu piegādes laiki un datumi darbdienās un sestdienās

Ziedi un dāvanas sasniedz saņēmēju datumā, kas norādīts pasūtījuma veidlapā un pēc tam, kad esam saņēmuši maksājumu.

Ziedu un dāvanu piegāde tiek īstenota tajā pašā dienā, ja pasūtījums veikts un maksājums saņemts līdz 15.00.

Ja gadījumā nokavējāt laiku, bet piegādi vajag tajā pašā dienā, zvaniet vai rakstiet mums (līdz 18.00 darbdienās un līdz 16.00 sestdienās) – parasti varam veikt piegādi, ja jūsu vēlmes ir īstenojamas dotajā brīdī. Ja piegāde nav iespējama neatkarīgu iemeslu dēļ, piemēram, saņēmējs nav uz vietas, nepareiza adrese, ja darbavietā ir brīvdiena, saņēmējs palūdzis, lai to piegādā citā laikā un vietā, tad piegāde tiek veikta tuvākajā iespējamā laikā. Varam sazināties gan ar klientu, gan saņēmēju, lai saņemtu vairāk informācijas vai vienotos par citu piegādes laiku un vietu.

Ziedu piegāde svētdienās un svētkos

Svētdienās nestrādājam.

Ja vēlaties, lai pasūtījumu piegādā svētdienā,

lūdzu, pirms tam rakstiet vai zvaniet mums

sestdien līdz 15.00 – vispirms jāpārliecinās, ka jūsu vēlmes ir iespējams piepildīt. Var gadīties, ka svētdien kādā konkrētā vietā nav iespējams veikt piegādi. Iesakām mūs informēt laicīgi, neveicot pasūtījumu pēdējā brīdī.

Par darba laiku valsts svētkos, lūdzu, sekojiet informācijai mūsu mājaslapā.

Īpašajos datumos – ieskaitot Valentīndienu, 8. martu (starptautisko sieviešu dienu), mātes dienu, adventē – saņemam daudz vairāk pasūtījumu nekā parastās dienās, tāpēc lūdzam pasūtījumus veikt laicīgi, vislabāk dažas dienas iepriekš. Tādi pasūtījumi būs prioritāte un pirmie sasniegs saņēmēju.

Piegādes laiks

Piegādājam ziedus un dāvanas laikā no 10.00 – 18.00. Cenšamies pielāgoties klientu vēlmēm, lai gan nav iespējams garantēt piegādi īpašā dienas laikā. Lūgums izmantot VIP formu (laika periodi, kas norādīti pasūtījuma veidlapā). Īpašos gadījumos, lūdzu, zvaniet, rakstiet uz e-pasta adresi vai veiciet piezīmes pasūtījuma veidlapā par īpašām vēlmēm attiecībā uz laiku. Priecāsimies, ja varēsim tās izpildīt.

Ziedu piegādes adrese

Lūgums pārliecināties, ka noārdāt pareizu/pilnu adresi un telefona numuru pasūtījuma veidlapā. Ja adrese ir nepareiza vai nepilnīga, var rasties kavēšanās pasūtījuma izpildē, kamēr tas nav izlabots.

Piegādājam, izmantojot telefona numuru, kas ir pieejams. Tādā gadījumā paši sazināmies ar saņēmēju un vienojamies par ziedu piegādes vietu. Centīsimies komunicēt pēc iespējas mazāk, lai neatklātu, kas un no kā ir jaukais pārsteigums.

Ja saņēmējs nav piegādes vietā, mūsu kurjers novērtēs situāciju un ziedus atstās pie saņēmēja durvīm vai pie kaimiņiem, centīsies sazināties ar saņēmēju un/vai atstās zīmīti par piegādi, vai mēģinās piegādāt vēlāk. Ja nekas

no tā nenostrādā, un piegādi nav iespējams veikt, sazināsimies ar klientu, lai vienotos par tālāko rīcību.

Darīsim visu iespējamo, lai nogādātu ziedus saņēmējiem pēc iespējas ātrākā laikā un tieši viņu rokās.

Nevaram garantēt piegādi uz ļoti specifiskām vietām, tādām kā armijas bāzes, kuģi, lidmašīnas, ostas, kempingi un līdzīgas vietas, kā arī vietas ar īpašiem aizliegumiem un piekļūšanas ierobežojumiem, ieskaitot vietas, kas ir pārāk tālu no apdzīvotām vietām un vietas, kuras grūti noteikt un saprast.

Ja vēlaties nosūtīt ziedus uz slimnīcu, pārliecinieties, ka saņēmējs tur atrodas, uz turieni piegāde var prasīt vairāk laika nekā parasti.

Lūdzu, neaizmirstiet norādīt slimnīcas nodaļu un palātas numuru. Ja mums pašiem to neļaus piegādāt, nodosim to slimnīcas personālam, lai tas nogādā tālāk. Ziedi bērēm prasa īpašu uzmanību, un piegādei jābūt noteiktā vietā un laikā, tāpēc ir svarīgi pasūtīt laicīgi. Ja nepaspējāt uz ceremoniju, ir pieņemami nosūtīt ziedus mirušā tuviniekiem vēlāk, lai izteiktu līdzjūtību.

Lūdzu, norādiet pilnu vārdu un istabas numuru, ja vēlaties ziedus nosūtīt uz viesnīcu. Garantējam piegādi tikai līdz recepcijai. Ja paši nevaram piegādāt, atstājam ziedus pie viesnīcas personāla, lai tas tiek nogādāts tālāk.

Vai mans ziedu pasūtījums ir piegādāts?

Par to var vienkārši uzzināt! Tikai ejiet uz „Mani pirkumi“ un reģistrējieties ar to pašu e-pastu, ar kuru veicāt pēdējo pirkumu. Redzēsiet savu pirkumu vēsturi, tāpat kā sava pašreizējā pasūtījuma statusu, piemēram, vai tas ir pieņemts vai jau nogādāts. Tiksiet informēts arī e-pastā, kad pasūtījums būs piegādāts.

Piegādes datuma maiņa

Ir iespējams mainīt piegādes datumu 2 dienas pirms piegādes. Vēlāk pasūtījums nonāk izpildes posmā un to nevar atcelt. Īpašajās dienās – Valentīndienā, 8. martā (starptautiskajā sieviešu dienā), mātes dienā, adventē – pasūtījumu nevar atcelt vismaz 7 dienas iepriekš.

Sūdzības un risinājumi

Darām visu labāko, lai nodrošinātu teicamu servisu un vēlētos izvairīties no jebkādiem pārpratumiem. Lūgums izlasīt līdz galam noteikumus un nosacījumus ziedu un dāvanu piegādei. Apstiprinot pasūtījumu, jūs piekrītat visiem noteikumiem un nosacījumiem, kas rakstīti mājaslapā zieduveikals.lv. Ja gadījumā neesat apmierināts ar mūsu servisu, lūdzu, uzreiz kontaktējieties ar mums, un mēs apskatīsim jūsu sūdzību, cik ātri iespējams, ne vēlāk kā 10 dienu laikā. Ja sūdzība būs pamatota, mēs atbilstoši atlīdzināsim vai saņemsiet 100% naudas atmaksu.

Cenas un valūta

Visas cenas norādītas euro un iekļauj PVN.

Dažiem produktiem ir iespējas uz mazāku un lielāku izmēru. Cena mainīsies, ņemot vērā jūsu izvēli.

Piegādes maksa

Visām piegādēm ir piegādes maksa. Maksa svārstās no 4.00 līdz 21.00 EUR katrai adresei. Šī maksa iekļauj visas papildus izmaksas, ieskaitot pasūtījuma noformēšanu, transportu un citas izmaksas, lai piegāde vislabākajā veidā nonāktu pie saņēmēja. Sākot no 25.00 EUR – piegāde par brīvu Rīgā un Mārupē! Piegādes maksas ir attēlotas vietu sarakstā pilsētās. Ja pasūtījums ir mazāks par 25.00 EUR, piegāde Rīgā maksā 4.00 EUR. Piegādes cena katram pasūtījumam norādīta pasūtījuma veidlapā. Papildus pakalpojumi, piemēram, VIP forma, dāvanas ietīšana un adreses precizēšana nav iekļauta bezmaksas piegādē. Standarta piegādes maksa iekļauj piegādi uz vietu, kas ir pasūtījuma veidlapā. Piegādei uz tālākām vietām lūgums rakstīt uz: info@zieduveikals.lv un mēs individuāli aprēķināsim piegādes maksu un informēsim jūs.

Ja gadījumā saņēmējs atsakās pieņemt sūtījumu, un mūsu kurjers nevar pārliecināt viņu to pieņemt, atstāsim ziedus tuvākajā iespējamā vietā. Tā kā piegāde tiek veikta, maksājums paliek spēkā.

Maksājumi

Pasūtījuma izpildi sāk tikai pēc tā maksājuma saņemšanas.

Varat maksāt ar

 • Karti: EC/MC, VISA, VISA Electron,
 • Maestro, American Express,
 • PayPal,
 • Bankas pārskaitījumu,
 • Skaidrā naudā;

Maksājot ar karti: pēc pasūtījuma pieņemšanas jūs nonāksiet lapā, kas darbojas caur First Data (kartes operators), jums lūgs aizpildīt informāciju par savu kredītkarti, lapas drošību kontrolē un nodrošina First Data.

Jūsu darījums un informācija būs drošībā, un mēs nekavējoties saņemsim informāciju par maksājumu.

PayPal: darbojas līdzīgi kā maksājums ar karti; tā vietā jūs nonāksiet PayPal un pēc pieteikšanās sekosiet instrukcijām.

Bankas pārskaitījuma gadījumā lūgums nodrošināt mūs ar maksājuma apstiprinājumu caur e-pastu uzreiz pēc tā veikšanas. Izpildīsim pasūtījumu tikai pēc tam, kad saņemsim naudu savā bankas kontā. Īpašos gadījumos varam pieņemt maksājuma uzdevuma veidlapu, ko apstiprinājusi banka ar zīmogu un parakstu.

Ja vēlaties maksāt skaidrā naudā, vienīgā iespēja to izdarīt ir mūsu ziedu veikalā Krišjāņa Barona ielā 52, Rīgā (ieeja no Ģertrūdes ielas).

Produkti

Mūsu piedāvātie ziedu sakārtojumi ir tikai daļa no plašā ziedu sortimenta, ko mums sniedz daba; darām visu labāko, lai kompozīcijas izskatītos brīnišķīgi un iespaidīgi. Katru kompozīciju veidojam kā unikālu mākslas darbu, un tā izskatīsies, cik vien iespējams līdzīga bildē attēlotajai, lūgums neņemt vērā mazas nobīdes, tā kā ziedi ir dabas produkts, tad ir tikai dabiski, ka parādās kādas atšķirības, kā tas notiek ar ikvienu mākslas darbu, kas veidots ar rokām.

Var būt situācija attālākās Latvijas pilsētās, kad konkrēti ziedi var nebūt pieejami piegādes dienā. Mūsu komanda darīs labāko, lai izveidotu brīnišķīgu buķeti, kas būs atbilstoša samaksātajai summai un izskatīsies pēc iespējas līdzīgāka bildei katalogā un dos to pašu izskatu un sajūtu.

Saņēmējiem vienmēr piegādājam svaigus ziedus, bet tālākā gādība atkarīga no saņēmēja.

Strīdi un rezolūcija

Visi strīdi un nesaskaņas šajā līgumā, kas nevar tikt atrisinātas sarunu ceļā starp abām pusēm, tiks nodotas Latvijas Republikas tiesas institūcijām saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu.

Elektroniskai informācijas apmaiņai būs vienlīdzīgs spēks ar to, kas rakstīta uz papīra.

Abas puses nav atbildīgas par jebkādām nepabeigtām saistībām, kas radušās nepārvaramu spēku ietekmē (force-majeure), kas varētu ietekmēt piegādes apstākļus, kurus abas puses nevar paredzēt, aizkavēt un ietekmēt, un par kuriem neviena no pusēm nav atbildīga, tās var būt dabas katastrofas, karš, civilie nemieri, blokādes vai streiks.

Ziedu piegāde Rīgā

Mūsu ziedu un dāvanu veikals internetā piegādā ziedus Rīgā un tās apkārtnē. Varat pasūtīt krāšņu pušķi un dāvanu grozu vai greznu ziedu kompozīciju ar piegādi mājās vai birojā – uz jebkuru adresi Rīgā, un profesionāls kurjers piegādās jūsu pasūtījumu atbilstoši jūsu vēlmēm. Ziedu piegāde Rīgā, Mārupē, Jūrmalā un citur Rīgas apkārtnē ir ātra, viegla un vienkārša mūsu ziedu veikalā internetā. Piedāvājam greznus ziedu pušķus, skaistas dāvanas, ziedu kompozīcijas dažādiem gadījumiem un dažādām gaumēm. Mūsu floristi izveidos ziedu pušķi no kataloga vai individuāli pēc jūsu vēlmēm. Ziedu piegāde Rīgā tiek veikta ātri un kvalitatīvi ar mūsu piegādes kurjeru.

Ziemas ziedu kolekcija

Ziemas sezonas ziedu piegāde. Piedāvājam ziemas ziedu pušķus, ziedu kompozīcijas un dāvanu komplektus Ziemassvētkiem un dažādām gaumēm. Pasūtīt ziemas ziedu pušķi ar piegādi mūsu veikalā ir ātri un viegli. Izvēlieties skaistākos no ziemas ziediem, veiciet pasūtījumu dažu minūšu laikā, un mēs laicīgi piegādāsim ziedus un dāvanas Rīgā un visa Latvijā. Ieprieciniet savus mīļos, draugus un radiniekus, pasūtot krāšņus Ziemassvētku dekorus un ziedu kompozīcijas šajā skaistajā gada laikā. Piedāvājam arī plašu dāvanu klāstu, ko varat pievienot izvēlētajam ziedu pušķimun patīkami pārsteigt saņēmēju.

Rozes

Mūsu ziedu veikals piedāvā dažādas krāsainas un burvīgas rozes ar piegādi Rīgā, Jūrmalā un visa Latvijā.

Pārsteidziet saņēmēju ar elegantu rožu pušķi, greznu rožu grozu vai izmeklētu rožu kompozīciju.

ZieduVeikals piedāvā dažāda garuma un krāsu rožu pušķus, atbilstoši jūsu vēlmēm. Piedāvājam sarkanas, baltas, dzeltenas, oranžas rozes. Iesakām izvēlēties rozes, ja vēlaties apsveikt partnerus, radiniekus vai izteikt savas jūtas kādam īpašam cilvēkam. Rožu daudzveidība ir liela, tās vienmēr izskatās eleganti, kā brīnišķīgas ziedu karalienes.

Ziedu pušķi

Ziedu pušķu piegāde. Šajā veikala sadaļā – ziedu pušķi ikviena klienta gaumei. Pasūtīt ziedu pušķi mūsu veikalā ir ātri un vienkārši. Izvēlieties ziedu pušķi, veiciet pasūtījumu dažu minūšu laikā, un mēs tos ātri un kvalitatīvi piegādāsim. Pasūtiet ziedus ar piegādi saviem radiniekiem, mīļotajiem, kolēģiem un draugiem dzimšanas dienās un svētkos. Mūsu floristi izveidos dažādus ziedu pušķus – greznus rožu pušķus īpašiem gadījumiem, dažādu ziedu kombinācijas, sezonas ziedu pušķus jaukam pārsteigumam. Piedāvājam arī plašu dāvanu klāstu, ko varat pievienot ziedu pušķim, pārsteidzot saņēmēju. Mūsu veikala katalogā atradīsiet simtiem dažādus ziedu pušķus piegādei Rīgā un visā Latvijā.

Grieztie ziedi

Griezto ziedu piegāde ir veids, kā iepriecināt seviun citus ar skaistiem ziediem. Piedāvājam plašu klāstu un dažādu krāsu grieztos ziedus mūsu veikala sadaļā „Grieztie ziedi“: rozes, frēzijas, lilijas, gerberas, krizantēmas, lizantes, tulpes un citus sezonālos ziedus. Grieztie ziedi ir laba izvēle gan ikdienā, gan arī īpašiem gadījumiem – kāzās, gadadienās, jubilejās un citos svarīgos notikumos.

ZieduVeikals piedāvā izvēlēties krāsu un daudzumu. Izvēlieties ziedus un mūsu floristi no tiem izveidos skaistu pušķi pirms piegādes un bez papildus samaksas. ZieduVeikals nodrošina ātru un kvalitarīvu griezto ziedu piegādi Rīgā un visā Latvijā.

Ziedu kompozīcijas

Krāšņi ziedu grozi ar piegādi. Šajā sadaļā piedāvājam plašu rožu un citu ziedu grozu klāstu, kā arī elegantas ziedu kompozīcijas. Pasūtiet ziedu grozu ar piegādi. Tas ir lielisks veids, kā apsveikt dzimšanas dienā vai nozīmīgā gadadienā, kā apsveikt biznesa partnerus vai izteikt īpašu pateicību. Ziedi grozā ir ērts veids, kā apsveikt otru. Ziedi tiek piegādāti mitrā floristikas „oāzē”, kas ļauj saglabāt to svaigumu un saņēmējam tie nav jāliek vāzē.